Haberler
CNC Tezgahlar için geliştirilmiş 6 Çeneli Tutucu
SCHUNK firmasının geliştirdiği yeni 6 çeneli tutucu ile daha fazla kuvvet ve eksenel doğruluğa ulaşmak mümkün. ROTA NCS sahip olduğu kavrama yeteneği ile hassas makine tezgahlarında ki aynalarda kullanilabilir. SCHUNK geliştirdiği son pnömatik tutucularla metal kesim işlemlerinde daha fazla işleme kalitesi sağlamaktadır.
 
Yeni Renishaw XL-80 Lazer Ünitesi
Renishaw’un yeni XL-80 lazer ünitesi ve XC-80 kompansatörüne bir bakın, kendinizi muadili ML10 ve EC10’dan ne kadar da küçük olduğunu düşünmekten alıkoyamayacaksınız. Bağlantı kabloları, güç ünitesi ve sensörleri dahil toplam 3 kg’dan biraz daha ağır, muadilinden %70 daha hafif. Küçük boyutlu oluşu tripot ve stand gibi diğer sistem bileşenlerinin de küçüldüğü ve tripod hariç tüm sistemin daha küçük bir çantaya sığabileceği anl
 
KOBİ Yıldızları Birer Birer Sahne Alıyor
Bir Türkiye Projesi Köprü Platformu'nun röportaj ve söyleşilerinin üzerine yeni bir etkinlik daha eklendi. Yapılması planlanan “KOBİ Yıldızı Aylık Seminer Dizisi” nin ilki dün AKM Tiyatro Salonun'da gerçekleşti.
 
Doruk Kent Evleri Hızla Yükseliyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Korucuk'ta yaptırılan Doruk Kent Evleri yükseliyor. Başkan Aziz Duran, 21 bloğun tamamlandığını söyledi.
 
Cezaevi Firarisi Sahte Kimlikle Yakalandı
Ruhsatsız silah bulundurmak suçundan hükümlü bulunduğu Çanakkale Cezaevi'nden 4 ay önce firar eden zanlı, Sakarya'da sahte kimlikle yakalandı.
 
Atak, Yarbay'ın Gözaltına Alınmasını Değerlendirdi
Sakarya Valisi Hüseyin Atak, Ergenekon soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonla Adapazarı'nda Mustafa Dönmez isimli yarbayın gözaltına alınmasıyla İstanbul Başsavcılığı'nın ilgilendiğini söyledi.
 
 
 
  ADRES: Hanlı Merkez Mah. 55 Sk. No: 4/A Arifiye / SAKARYA
TEL: 0 264 2764309 - 0 532 4970595
GSM: 0 532 4970595
E-POSTA: bilgi@ozkankalipmakina.com.tr